BioSkaidytuvas

 Video

BioSkaidytuvas

Nuotraukos

Aprašymas

Bendra informacija apie prekę

Pigiausias, greičiausias ir efektyviausias nuotekų apdorojimo būdas, kuris pakeis tradicinius valymo būdus.

Bioskaidytuvas yra visiškai pilnai sukomplektuota biologinio valymo sistema. Gamtoje mikroorganizmai išskaido negyvus organizmus, kol yra gražinami atgal į ekosistemą. Kaip ir gamtoje Bioskaidytuvas naudodamas natūralius mikroorganizmus apdoroja nuotekas iki tokio lygio, kad būtų galima grąžinti atgal į gamtą.

BioSkaidytuvas

Bioskaidytuvas yra revoliucinis įrenginys, kuris visiškai gali pakeisti įprastą įvairių tipų organinių atliekų apdorojimą. Bioskaidytuvą taip pat galima naudoti įvairių vandens telkinių valymui, kaip: upių, ežerų, tvenkinių, kanalų.

Ši technologija visiškai skiriasi nuo kitų biologinio valymo technologijų. Pagrindinis skirtumas, kad bioskaidytuvas pats nuolat gamina savo mikroorganizmus, kurie skaido organines atliekas. Bioskaidytuvas yra gerokai efektyvesnis ir gali puikiai būti integruotas į egzistuojančias SBR technologijas ar aktyviojo dumblo technologijas. Paprastai visai sistemai įrengti pakanka pusės viso SBR rezervuarų ploto, kitą plotą galima naudoti kitiems tikslams, taip pat nereikia perpumpavimo siurblių. Bioskaidytuvas yra tokia galinga technologija, kad po valymo visiškai nelieka organinių atliekų, energijos sąnaudos ypač mažos, technologija gali būti integruota egzistuojančiuose rezervuaruose. Įrenginio išvalymo efektyvumas BDS, ChDS, SM (skendinčios medžiagos), azotas, fosforas, gali būti išvalyti iki daugiau nei 99%. Po valymo, valytą vandenį galima gražinti atgal į gamtą. Taip pat nebelieka dumblo apdorojimo ir utilizavimo problemos. Valyklos dumblo apdorojimo cechą galima uždaryti. Valykloje didžiausios sąnaudos sudaro dumblo apdorojimas.

Kiekvieno bioskaidytuvo energijos sąnaudos yra labai žemos, vieno įrenginio galingumas tik 1,7 kW. Nereikalingi brangūs siurbliai. Bet to ši patentuota technologija leidžia išvalyti 100% vandens, ir jį naudoti dar kartą antriniam panaudojimui, o vandens perteklius gali būti išleistas atgal į gamtą.

Kitas ypač svarbus bioskaidytuvo privalumas, kad apdorojimo metu būna pašalinti visi kvapai. Visi mikroorganizmai naudojame bioskaidymo procese yra 100 % natūralūs, nėra genetiškai modifikuoti. Šie mikroorganizmai yra visiškai saugūs, jie nesukels jokių ligų, ar mutacijų. Mikroorganizmai naudojami bioskaidytuve parenkami pagal atliekų kilmę.

 

Pieno produktų gamybos įmonė

Pieno produktų gamybos įmonė

Pieno produktų gamybos įmonė

Pieno produktų gamybos įmonė