Konvejeriai

 Video

Konvejeriai

Aprašymas

Bendra informacija apie prekę

Kietųjų medžiagų pernešimas iš pramonės ir komercijos įmonių

Medžiagos pernešamos patvariu sraigtu be veleno, kuris sukasi tarp nesidėvinčių įdėklų be jokių tarpinių guolių. Šis transportavimo būdas užtikrina didelį našumą be užsikimšimų ir žymiai sumažina bei supaprastina priežiūrai keliamus reikalavimus. Sraigtai yra atsparūs dėvėjimuisi, o tai užtikrina jų ilgaamžiškumą eksploatacijos metu. Konvejeriai gali būti komplektuojami su vienu arba dviem sraigtais.

Be to sraigtiniai konvejeriai susideda iš varžtais suveržiamų dalių, užtikrinančių paprastesnę priežiūrą ir geresnį priėjimą techninio aptarnavimo metu. Įrenginiai pagaminti vadovaujantis filosofija, kuri garantuoja įrenginių ilgaamžiškumą ir leidžia lengvai pasiekti visas dalis valymo metu. Ši savybė yra ypač svarbi maisto perdirbimo įmonėse.

Įprastai vertikalūs konvejeriai būna sujungti su horizontaliu sraigtiniu tiektuvu juosmens aukštyje virš žemės.  Sraigtinis tiektuvas gali būti komplektuojamas su tiekimo piltuvu arba prijungtas prie sraigtinių konvejerių, leidžiančių pernešti medžiagas tolesniais atstumais. Jie gali būti sumontuoti vingiuotose vietose ir, jei reikia, gali kilti į viršų.  Medžiagos pernešamos ir išmetamos vertikaliu sraigtu be veleno, o išmetimo prailginimo petys leidžia medžiagas išmesti tiesiai į konteinerius ar duobes per jų viršuje esančias angas. Jei reikia, vertikaliais sraigtiniais konvejeriais medžiagas galima pernešti į kitus apdorojimo įrenginius.

Sraigtiniai konvejeriai buvo specialiai sukurti taip, kad galėtų pernešti tokias įvairias sunkias ir netaisyklingos formos medžiagas kaip:

  •      granuliuotos medžiagas
  •      atliekos
  •      sutankintas arba nusausintas dumblas
  •      plūduriuojantys nešmenys  
  •      konservuotas maistas, kreminės medžiagos ar tešla
  •      šalutiniai produktai (mėsa, žuvis, daržovės)

 

Visą detalią informaciją apie įrangą galite rasti PDF byloje.