EMD Būgninės grotos

 Video

EMD Būgninės grotos

Nuotraukos

Aprašymas

Bendra informacija apie prekę

Tai kompleksiniai įrenginiai, susidedantys iš sieto, sraigtinio konvejerio ir preso.

Veikimo metu kietosios medžiagos kartu su įleidžiamu srautu pateks į būgninį sietą ir palaipsniui rinksis ant sieto tinklo. Prieš sietą esantis vandens lygis kils, kol pasieks iš anksto nustatytą lygį. Tuomet bus aktyvuoti būgninis sietas ir sraigtinis konvejeris, taip į ištekantį vandenį panardinana švarią sieto dalį.

Sieto sukimosi metu kietosios medžiagos arba nešmenys pakils ir sukris į sraigtinį konvejerį. Purkštukai ir ritininiai šepečiai, pritvirtinti būgninio sieto krašte, nuo tinklo nuvalys visas likusias kietąsias medžiagas.

Nešmenys pernešami, sutankinami ir nusausinami. Priklausomai nuo kietųjų medžiagų savybių, prieš nešmenis išmetant į konteinerį, medžiagų tūris gali būti sumažintas iki 40 % SM ar daugiau.

Tankinimo zonoje esantis praplovimo įrenginys suskaidys ir pašalins fekalijas ir kitas pusiau kietas ar tirpias medžiagas bei grąžins jas į įtekantį srautą.  Kad būtų užtikrintas geresnis organinių kietųjų medžiagų pašalinimas, papildomi praplovimo purkštukai gali būti įrengti ir transportavimo zonoje. Sietas leidžia pasiekti didesnį nei 90 % fekalinių medžiagų išplovimo, o nešmenų svorio sumažinimo 50 % efektyvumą.

EMD būgniniai sietai gali būti tiekiami paruošti montuoti tiesiai kanale arba kaip nerūdijančio plieno talpoje surinktas agregatas su arba be apėjimo sietu.

Visą detalią informaciją apie įrangą galite rasti PDF byloje.