Nuotekų valymas Imatroje, Suomijoje

2023 metais Imatros mieste Suomijoje vyko nuotekų valyklos renovacija ir atnaujinimas. Po ilgo konkurso ir atrankos laimėjo UAB Fineco Ltd su atstovaujama Noggerath nuotekų valymo įranga.

1 vnt – Passavant® Laiptinis sietas PSS28/1300/3

1 vnt – Noggerath® sraigtinis transporteris SC250/10000

2 vnt – Noggerath® sraigtinis transporteris SC250/4800

1 vnt  – Noggerath® išsijotų atliekų plovimo presas NWP200-500

1 vnt. – Noggerath® smėlio plovimo įrenginys GWC300

Tikime, kad sumontuota UAB Fineco Ltd pasiūlyta įranga tarnaus ilgai ir veiks nepriekaištingai , vykdydama iškeltus šiems įrenginiams tikslus.

 

01

Passavant® Laiptinis sietas PSS

Passavant® Laiptinis sietas PSS tai daugiasluoksnis sietas, skirtas stambiam ir smulkiam komunalinių nuotekų sijojimui pirminėje nuotekų valymo stadijoje. Šis laiptinis sietas pasižymi ne tik aukščiausia kokybe, bet ir aplinkai draugiška technologija.

 

02

Noggerath® sraigtinis transporteris SC250/10000

Noggerath® sraigtinis transporteris SC – tai efektyvus nešmenų transportavimo įrenginys, jau daugelį metų sėkmingai naudojamas  komunalinių nuotekų valymo įrenginiuose ir įvairiose pramonės srityse. Jo unikali spiralė be veleno ir tarpinių guolių užtikrina  patikimą išsijotų  medžiagų transportavimą sudėtingomis sąlygomis.

03

Noggerath® išsijotų atliekų plovimo presas NWP200-500

Noggerath® išsijotų atliekų plovimo presas NWP tai patikimas įrenginys, sukurtas tam, kad  kartu su parengtinio valymo sietais ir grotomis efektyviai spręstų komunalinių ir pramoninių nuotekų valymo iššūkius. JIs apima išsijotų nešmenų transportavimą, nusausinimą, plovimą, tankinimą ir saugų apdorotų medžiagų pašalinimą.

 

04

Noggerath® smėlio plovimo įrenginys GWC300

Noggerath® GWC smėlio plovimo įrenginys – tai modernus  sprendimas, skirtas efektyviai išplauti  organines medžiagas iš smėlio ir žvyro. Tai ne tik labiau aplinką tausojantis, bet ir išskirtinai efektyvus įrenginys