Švenčionių nuotekų valykla

2024 metais baigta įrengti Švenčionių nuotekų valykla atitinka griežčiausius aplinkosaugos reikalavimus. Modernizavimo metu joje sumontuota  parengtinio valymo kompleksinė sistema ir įrengta automatizuota atvežtinių nuotekų priėmimo sistema. Šioje sistemoje sumontuota atvežtinių nuotekų priėmimo stotelė Feko+ ir mėginių semtuvas P2002 užtikrina efektyvesnį nuotekų priėmimą, o taip pat ir patogesnį bei tvaresnį gyvenimą visai Švenčionių rajono bendruomenei.

2 vnt – Noggerath® Combi TOP/F 45 

1 vnt- Atvežtinių nuotekų preėmimo stotelė  Feko+

1 vnt- Mėginių semtuvas P2002

Tikime, kad sumontuota UAB Fineco Ltd pasiūlyta įranga tarnaus ilgai ir veiks nepriekaištingai , vykdydama iškeltus šiems įrenginiams tikslus.

 

01

Parengtinis kompleksinis valymas

Šioje nuotekų valykloje pagaminti ir sumontuoti  Noggerath® Combi TOP/ F 45 su integruotu smėlio plovimu.. Tai kompleksiniai parengtinio nuotekų valymo įrenginiai, kuriuose apsijungia visi būtini nuotekų valymo procesai vienoje sistemoje: smulkusis sijojimas, išsijotų atliekų nusausinimas, transportavimas, smėlio atskyrimas ir plovimas  bei riebalų, aliejų ir tepalų šalinimas.

 

02

Atvežtinių nuotekų priėmimas ir mėginių ėmimas

FEKO+ nuotekų priėmimo stotelė yra daugiafunkcinis įrenginys skirtas atvežtinėms nuotekoms priimti, analizuoti bei apskaityti.  Įrenginys identifikuoja vežėjus, nuotekų tiekėjus, taip pat matuoja tiekiamų nuotekų parametrus (pH, temperatūrą,laidumą, tankį) ir kiekį.

Mėginių semtuvas P2002–užtikrina reprezentatyvų mėginio paėmimą pagal ISO 5667 standartą, atsižvelgiant į laiką, srautą, įvykį ar mišrią mėginių ėmimo programą.